rose
Zakład pogrzebowy

Zakład pogrzebowy KOMUS Brzeg

Utrata ukochanej osoby jest bardzo ciężkim czasem dla każdego człowieka. Ten czas przeradza się w smutek, ból oraz bezradność. W tym czasie ciężko jest myśleć o formalnościach związanych z pogrzebem dlatego też warto powierzyć organizację pochówku doświadczonemu zakładowi pogrzebowemu.

Od kilkunastu lat organizujemy ceremonie pogrzebowe na Cmentarzu Komunalnym w Brzegu i okolicznych miejscowościach. Możecie Państwo kontaktować się z nami przez całą dobę pod numerem telefonu: 602 348 408

Zakład usług pogrzebowych KOMUS

Zakład Usług Pogrzebowych KOMUS posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji uroczystości pogrzebowych potwierdzone 30 letnią historią zakładu.

Z naszej strony oferujemy godne, profesjonalne i indywidualne podejście do wszelkich oczekiwań i wymagań Rodzin w chwilach bólu po odejściu bliskich.

Rodzinom i ich bliskim pogrążonym w smutku i żałobie składamy wyrazy współczucia.

USŁUGI POGRZEBOWE KOMUS

Pracownicy naszego Zakładu Pogrzebowego zawsze służą Państwu pomocą. Pomagamy we wszystkich etapach organizacyjnych – od przewozu ciała do chłodni, aż po organizację pogrzebowej ceremonii. Zakład pogrzebowy oferuje Państwu także oprawę florystyczną i akcesoria funeralne.

TRANSPORT

FORMALNOŚCI

POGRZEBY WYZNANIOWE

POGRZEBY ŚWIECKIE

AKCESORIA POGRZEBOWE

KREMACJE

005

DLACZEGO NAS WYBRAĆ?

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem kierujemy się głównymi zasadami i wartościami. Działamy bardzo sprawnie, dysponując doświadczonym personelem i całym zestawem uzupełniających się usług pogrzebowych.

01

Indywidualne podejście

Do każdej rodziny podchodzimy indywidualnie rozumiejąc, że czas utraty bliskiej osoby jest bardzo ciężkim etapem

02

Wieloletnie doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i jesteśmy w stanie sprostać wszelkim napotkanym problemom

03

Dostępność

Jesteśmy gotowi 24 godziny na dobę do natychmiastowego działania

USŁUGI POGRZEBOWE KOMUS

Zakład Usług Pogrzebowych KOMUS posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji uroczystości pogrzebowych potwierdzone 30 letnią historią zakładu.

KONTAKT

 Starobrzeska 81, Brzeg

 komusbrzeg@komusbrzeg.pl

 77 4162943

  602 348 408